info<3

23. ledna 2010 v 18:51 | http://not-love-my-live.blog.cz/ |  black veil brides

Black Veil Brides z Cincinnaty z Kalifornie a podle jejich oficiálního myspace hrají Metal/Gothic/Screamo.
Začínali ve složení Andy Sixx(zpěv, screamování), Chris Stewart (kytrara), James Dorman (kytara), Bobby Thomas (Baskytara) a Matt Smith (Bubny).
Nyní z původního složení zbyl jen Andy Sixx. Na kytaru hraje Chris Hollywood a na bicí Sandra Alvarenga.
Z oficiálního myspace:
Black Veil Brides jsou nádech čerstvého vzduchu na dnešní hudební scéně, která se moc nehýbe, protože tak je to pro kapely prostě bezpečnější. Andy Sixx založil tříčlenou kapelu přinášející pořádnou live podívanou známou například od The New York Dolls, Alice Cooper a The Misfits.
Andy Sixx je význačný svým Zombie make-upem a celá kapela na pódiu hodně využívá strašidelné rekvizity. Andyho strašidelnýtón hlasu dokazuje v prvních nahráckách "Sex & Hollywood", "Hello My Hate" a "A Devil For Me" vliv legendárních kapel jako jsou Generation X, The Damned and Lords of the New Church zatímco nové nahrávky "We Stitch These Wounds," "The Gunsling", "Knives and Pens" a balada "Mortician's Daughter" jasně ukazují jak kapela vyspěla jak hudebně tak texty a vyrovnala se svým současníkům. Energie BVB je nakažlivá a s armádou věrných fanoušků a premiérovým EP "Never Give In" vycházejícím letos (2009) jsou Black Veil brides připraveni najít si místo mezi současnými mladými rockovými kapelami světa.
zdroj:blackveilbrides.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

jáká je tvoje oblíbená barva???

černá 33.1% (39)
bílá 5.1% (6)
fialová 9.3% (11)
růžová 5.9% (7)
šedá 5.1% (6)
oranžová 6.8% (8)
červená 7.6% (9)
hnědá 7.6% (9)
zelená 8.5% (10)
modrá 11% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama